Tvorba a správa webu

Dobře postavený web může plnit tolik funkcí jako švýcarský nůž. Lidé zde můžou nakoupit, oblíbit si vaši značku nebo vám vaši fanoušci mohou nechat na sebe kontakt, abyste jim mohli dát vědět, když vymyslíte další úžasný produkt nebo službu. To vše spolu můžeme vytvořit.

Webové stránky vytvářím na WordPressových šablonách, a to z několika důvodů. Poté, co vám web postavím, je pro vás jednoduché dělat drobné úpravy, pokud to je třeba. Tyto šablony se také pravidelně aktualizují, takže se nemusíte bát, že Váš web bude časem zastaralý.

Při tvorbě webu si dávám záležet nejen na designu, ale i na dalších technických aspektech, kde na první pohled nevidíte. Na logické struktuře, aby váš klient vše jasně pochopil a tak aby web zapadal do vaší podnikatelské strategie a na SEO, aby vás vyhledávače jako Seznam a Google měli rádi a zobrazovali vás.

Zde najdete videa webových stránek, které jsem vytvářela. Formu videí jsem zvolila proto, že nad některými stránkami již nemám kontrolu a nemohu ručit za změny, které provede jejich majitel sám bez konzultace se mnou a naruší tím původní design nebo strukturu.

Michaela Miřacká

Design a tvorba webu
https://moje-cchi.cz/

Lucie Kolaříková

Design, tvorba a správa webu
https://luciekolarikova.cz

Carlo Romani

Design a tvorba webu
http://www.carloromani.cz/

Online fitness klub

Návrh designu prodejní stránky bez textů
https://fit-zivot.cz/klub/